שיווק מוצרי חלב לגני אירועים וחברות קייטרינג

תמונה דקורטיבית
המוצרים שלנו:

כבעלי חברת קייטרינג או גן אירועים, כנראה כבר הייתם בהרבה אירועים - והגשתם בהם בעיקר מנות בשריות. אולי הגיע הזמן לגוון, ולהביא משהו חדש לשולחן?  שיווק מוצרי חלב לגני אירועים וחברות קייטרינג יכול לתת לכם את ההזדמנות לרענן קצת את התפריט, ולבלוט מעל למתחרים.

האם יש אלטרנטיבה לבשר?

העלייה במספר הצמחונים בשנים האחרונות פותחת דף חדש במטבח הישראלי. יותר ויותר אנשים בוחרים בתזונה אלטרנטיבית שאינה כוללת בשר, הן מסיבות אידיאולוגיות, הן מסיבות בריאותיות, ולפעמים אפילו מסיבות של דת וכשרות. מה מחליף את הבשר? ירקות, קטניות, והרבה, הרבה חלב.

שיווק מוצרי חלב לגני אירועים וחברות קייטרינג מאפשר לך ליהנות מעולם חדש ומרענן, ולהציע ללקוחות שלך תפריט טעים, קליל ומגוון, עם ארוחות משביעות והקינוחים הכי שווים שיש. רעיונות לאוכל חלבי-צמחוני אפשר למצוא בכל העולם, מהודו ועד ארצות הברית, מה שמספק לך מקורות השראה בלתי נדלים, ומקום למשחק ויצירתיות.

שיווק מוצרי חלב לגני אירועים

משחקים עם האוכל

כאמור, אחד היתרונות הגדולים ביותר של מעבר לתזונה חלבית באירועים – היא היצירתיות. כולנו כבר ראינו מנות בשריות, על שלל סוגיהן, אינספור פעמים בכל אירוע. אם אתם רוצים לבלוט מעל למתחרים, לאמץ קייטרינג חלבי כשר זו דרך מצוינת.

למה? הסיבה העיקרית היא שתזונה חלבית מאפשרת לכם גמישות והתאמה לסוגי אירועים שונים, כתלות ביצירתיות האישית שלכם. האם הלקוחות רוצים ארוחת בוקר קלילה לכבוד יום ההולדת של סבא? או סעודת צהרים מפוארת מלאת קישים ופשטידות לכבוד החתונה? או אולי בופה קינוחים מפנק וטעים לבר או בת מצווה? עם תזונה חלבית, השמיים הם הגבול.

 

מאיפה מתחילים?

אז הרעיון של שיווק מוצרי חלב לגני אירועים וחברות קייטרינג מצא חן בעיניכם – איך מוציאים אותו לפועל? מעבר לחקירת מתכונים וסיעור מוחין, חשוב מאד למצוא מחלבת דגל מהימנה שתספק לכם את כל מוצרי החלב שרק תצטרכו.

הבחירה הטובה ביותר היא בחברות כמו מחלבת כפר תבור, למשל, הבעלות וותק רב בשיווק מוצרי חלב לשוק המקצועי. יש להן את הניסיון והיכולת לדעת בדיוק איזה מוצר תצטרכו לכל סוג פשטידה, בורקס או קינוח, יחד עם יצירתיות ומודרניות להביא כל הזמן חידושים ושינויים למטבח החלבי.

 

תמונה דקורטיבית