מזון בסיטונאות

תמונה דקורטיבית
מסעדה? פיצרייה? קונדיטוריה? חסכו בהוצאות וקנו מזון בסיטונאות או חומרי גלם לאפייה ובישול ובכך תרוויחו גם איכות מעולה וגם חיסכון משמעותי במחיר. כך תייעלו את המטבח שלכם ותקטינו את הוצאות העסק. 
 
סיטונאות מזון בצפון מאפשר למגוון בתי אוכל מקצועיים באזור לקבל חומרי גלם טריים ואיכותיים המשתלמים מבחינת המכלול העסקי. מסעדות, פיצריות, בתי קפה, קונדיטוריות, וקמעונאים שונים המייצרים עבור קהל לקוחות עושים שימוש נרחב בסוגי מזון בסיטונאות.  
 
בין המוצרים המשמשים סיטונאי מזון במרכז אפשר למצוא גבינות בוטיק, יוגורטים, גבינות צהובות ועוד סוגים רבים של מוצרים תוצרי מחלבה. כל המוצרים מגיעים לבתי העסק השונים באריזות מיוחדות וגדולות, במחירים ללא תחרות ובאיכות בלתי מתפשרת.
 
מזון בסיטונאות משווק לבתי עסק שונים לשימושים שונים כגון פיצות, סלטים, פסטות, חומרי גלם לקונדיטוריות ותעשיית המזון. .

דוגמאות למוצרי מזון בסיטונאות 

בין המוצרים המשווקים לשוק האוכל המקצועי נמכרות גבינות איטלקיות, ביניהן מסקרפונה עם 40% שומן, הנמכרת במשקל של 2 ק"ג,  גבינת ריקוטה פרסקה 15% המגיעה בסלסילת רשת ונמכרת משקל נקי של 12 ק"ג, גבינת ריקוטה 5% הנמכרת ב-10 ק"ג וגבינת ריקוטה 15% הנמכרת אף היא במשקל של 12 ק"ג.
 
גבינות איטלקיות מעולות נוספות הנמכרות בסיטונאות הן גבינת גראנה פאדו 29%, פרמגראנה מגורד 40% פרמז'ן מגורד, קשקבל מגורד 28% מוצרלה בייבי במים 18%, ועוד הרבה סוגי מוצרלה.

מזון בסיטונאות

מבחר גבינות צהובות אף הן נמכרות בסיטונאות. למשל, גבינה צהובה The Best 28% שומן שהיא תערובת של גבינה צהובה וגבינת מוצרלה ונמכרת במשקל נקי של 3 ק"ג, תערובת לפיצה עם 28% שומן הכוללת תערובת גבינה צהובה ותחליף גבינה ונמכרת במשקל נקי של 3 ק"ג.

 גבינה צהובה מגורדת 28% המתאימה לפיצות ומאפים וניתנת להתכה, אצבעות צ'דר 25%, נהדרות לכריכים וטוסטים ונמכרות במשקל 3.5 ק"ג, ובלוק של גבינה צהובה עשירה 27%, הנמכר בהתאם לגודל הרצוי. ועוד מגוון מזון בסיטונאות כגון גבינות לבנות וחמאה, גבינות שמנת.

תמונה דקורטיבית