סיטונאי מזון במרכז – למטבח חלבי עשיר במיוחד

תמונה דקורטיבית

שיווק מזון לבתי האוכל ועסקי המזון בישראל בין שזה מוצרי חלב, גבינות, יוגורטים, חמאות ועוד מצריך סיטונאי מזון במרכז אשר יספק את כל המוצרים שהעסק צריך. באמצעות סיטונאי מזון זה אפשר לקבל את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר במחיר המוזיל ביותר.

סיטונאי מזון במרכז מספק את כל חומרי הגלם הנדרשים, למאפיות, מסעדות, לקונדיטוריות, לפיצריות, גני אירועים ולבתי קפה. הטעמים המיוחדים מדברים בעד עצמם.

רכישה מסיטונאי מזון במרכז עושים במחלבת בוטיק כפר תבור

כאן אנו מגיעים ללב העניין. חומרי הגלם חייבים להיות הכי טובים והכי איכותיים. חומר גלם זול לא ייתן תוצאות טובות. מסיבה זו, כאשר מדובר בקנייה של חומרי גלם למאפיות או חומרי גלם לקונדיטוריות, חשוב לשים דגש על כך שהגבינות תהיינה ממחלבה מוכרת ומקצועית.

כאשר מדובר ברכישת מוצרים לבתי קפה או גבינה לפיצה בסיטונאות מדובר בסוגים שונים של גבינות שאי אפשר לרכוש אותם סתם כך דרך ספקי המזון.

בדיוק לשם כך מציע סיטונאי מזון במרכז את המוצרים המגוונים ישירות מהמחלבה.

מזון בסיטונאות לכל עסק שהאיכות חשובה לו

מה יותר ישראלי, מלקיים מחלבה על רקע נופי הגליל? אין זה מפתיע כלל וכלל, כי המזונות הגליליים, כבשו את המקום הראשון באיכותם ובטעמם הישראליים, המתפארים בהיסטוריה ושורשים עמוקים לאדמה.

מחלבת כפר תבור, המשווקת מזון בסיטונאות, הוקמה לפני כ-20 שנה, על ידי בן דור חמישי למשפחה שלא מחתה את החלב מדל שפתיה, עד עצם היום הזה. שמאז ומעולם, עסקה בגידול חיות משק ופרות לחליבה.

המחלבה צמחה והתפתחה לממדיה היום, כשהיא נושאת על גבה מסורת רבת שנים מצד אחד, ועומדת בקדמת הטכנולוגיה בציוד ותהליכי ייצור מתקדמים, מצד שני.

יתרונות רכישת מוצרי סיטונאות מזון במרכז

הרכישה מסיטונאי מזון מוצרי חלב לחברות מקצועיות חשובה עד מאוד במהלך העבודה. לרכישה זאת יתרונות שונים: 
עסקי מזון במרכז זה בדיוק בשבילכם: איכות מוצרי החלב הוא גורם משמעותי ביותר ביחס לרכישה ממקומות אחרים. מדובר על סיטונאות מזון במרכז באיכות גבוהה ביותר ביחס למוצרי החלב אשר משווקים לרשות השיווק השונות.

כמויות גדולות - אפשר לרכוש כמויות גדולות של מוצרי חלב במחירים משתלמים ונוחים מאוד.

גיוון גדול מאד בסוגי הגבינות 8 קטגוריות בתוכן מעל ל 100 סוגי גבינות ויתרה מכך היצע של יוגורטים וחמאות.

שירות לכל עסקי המזון בפריסה ארצית: רשתות בתי קפה ובתי קפה בוטיק, מסעדות, 
יתרונות אלה הופכים את השימוש בסיטונאי מזון במרכז לדבר משתלם ביותר לעסק במיוחד שמדובר על מוצרים מקצועיים ביותר שעולים לא מעט כסף.

סיטונאות מזון במרכז

סיטונאות מזון בצפון וברחבי הארץ

סיטונאות מזון איכותית הינה תוצאה של ייצור חומרי גלם מעולים לצד מערך הפצה מעולה. שפים, קונדיטורים ומנהלי בתי מלון יוקרתיים כבר יודעים שההצלחה מורכבת משני מישורים – השקעה קולינרית גבוהה בחומרי הגלם ובהכנת מנות מעולות, ולצדה מצוינות ניהולית המתבטאת בזמינות תמידית של המנות, בעמידה בזמנים ובשמירה על הרמה לאורך זמן. ספקי מזון וחומרי גלם הופכים משום כך לחלק משמעותי מאוד בפאזל הזה הסולל את הדרך להצלחה.

מבחר גבינות מסוגים וטעמים שונים כמו:

  1. גבינת שמנת זיתים
  2. גבינת שמנת שום שמיר
  3. גבינות לאבנה
  4. גבינות צהובות
  5. גבינות מלוחות
  6. גבינות איטלקיות
  7. יוגורטים משובחים וחמאות

ובקיצור, כל מה שצריך על מנת להעמיד תפריט חלבי עם מאכלי גורמה.

סיטונאי מזון במרכז דואג להפצה של חומרי הגלם בכל רחבי הארץ למאפיות וקונדיטוריות מובילות, לפיצריות מוכרות ולמסעדות ובתי קפה המקפידים על תוצרת איכותית במיוחד.

מחפשים חומרי גלם למאפיות חלביות? לפיצריות, מסעדות או בתי קפה? חומרי גלם חלביים, חומרי גלם לאפייה, בישול או כל מטרה אחרת, תוכלו למצוא אצלינו, באיכות ללא פשרות ובטעמים עמוקים ומיוחדים שאין להם מתחרים!

הצטרפו אלינו כסיטונאי מזון

 

תמונה דקורטיבית