יש לכם עסק בענף המזון? מחלבה זה חובה

תמונה דקורטיבית

אם אתם מנהלים בית עסק שמוכר מזון חלבי- בית קפה, מאפייה, פיצרייה, גן אירועים או מסעדה, סביר להניח שגבינות זה מצרך נפוץ אצלכם.

מחלבת כפר תבור - מחלבה גלילית בטעמי גורמה 

בלב הגליל התחתון שוכן לו הר תבור, ירוק ומזמין לאורך כל השנה. למרגלותיו, היישוב הפסטורלי והקסום כפר תבור, שיושב עם קום המדינה, במשפחות שביקשו לעסוק בחקלאות ארצישראלית שלווה ופורה. חמישים שנה לאחר מכן, ובשיאה של מסורת משפחתית חקלאית, הקים שחף טנצר בן המושבה, מחלבה גלילית שעבדה בשיטות מסורתיות ויחד עם זאת חדשניות. מחלבה זו התפתחה להפליא, והיום מחלבת כפר תבור הינה מחלבת בוטיק המתמחה בשוק המוסדי, המקצועי ומספקת גבינות גורמה גליליות ועזות טעמים לכל רחבי הארץ.

כל מסעדן טוב יודע, שכדי להשביח ולזקק את הטעמים העזים של הגבינה, שמהווה חלק מהמנה המוגשת, צריך להשתמש בגבינה איכותית וטרייה.

איפה תוכלו למצוא כזו גבינה? פחות בפסי ייצור תעשייתיים שקיימים בסופרמרקט, יותר בין כתליה של מחלבה. אם אתם לא מוכנים להתפשר על איכות, על טעם ועל חוויית הסועדים במקום, אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את המאמר הבא.

מעוניינים בחוויה יוקרתית? פנו למחלבות בוטיק

מחלבות הבוטיק הן אינטימיות יותר מאשר מחלבות ענק, והן ידועות כפחות תעשייתיות ויותר משובחות ומבוקרות. במחלבות אלו מייצרים גבינות בוטיק, לרוב הן גבינות ייחודיות שמאופיינות בטריות שלהן (כל תהליך הייצור קורה במקום), ויש להן טעמים עזים במיוחד.

בישראל יש שלל מחלבות בוטיק בצפון, שם ישנם שטחים רבים המשמשים לגידול בקר, צאן וכבשים לצד חקלאות ענפה. רכישת גבינות מאותן המחלבות יבטיח לכם עושר של טעמים, ואוכל שיהיה ערב לחיכם של הסועדים במקום שלכם ורק יגרום ללקוחתיכם לחזור ולרכוש אותן פעם אחר פעם.

מחלבת בוטיק לסיטונאים במערך הפצה ארצי 

יש חשיבות רבה לגבינות שבוחרים להציג לראווה בחנויות המזון. לכן אם אתם מעריכים גבינות בוטיק ואם אתם בעלי רשת מזון ובין אם בעלי מעדנייה או מסעדה, הגבינות שמציעים לצרכן הרחב משפיעות על המיתוג שלכם ועל שביעות הרצון של קהל הלקוחות שלכם.

מחלבה

אלו המבינים בגבינות יודעים שאין שניות לגבינות בוטיק, אשר הובאו ממחלבה ונמסרו טריות, טעימות ואיכותיות לרשתות המזון השונות. בארץ ישנן מעט מאוד מחלבות כאלו, ואנחנו כאן כדי לספר לכם מהי המחלבה האולטימטיבית שכל בעל חנות מזון צריך להכיר.

בין כל המחלבות המצויות בצפון, ישנן מחלבות מעולות המתרכזות באזור הגליל. חלק מאותן המחלבות ידרשו מכם להגיע ולאסוף את הגבינות באופן עצמאי, אולם ישנן כאלו שמתהדרות במערך הפצה עצמאי משלהן.

הן מקפידות להסיע את הגבינות עד לפתח מקום הלקוח. מחלבה בצפון שמחזיקה באותם שירותי הפצה למשל, הינה מחלבת כפר תבור. כדאי להקל על עצמכם, ולבחור מחלבה שמספקת את אותם שירותי הפצה, כך שלא תצטרכו להצטייד במוביל משלכם ולהתעסק עם לוגיסטיקה מיותרת.

מחלבה בארץ- מגוון של גבינות ייחודיות

מחלבות בישראל, המציעות את התוצרים שלהן לקהל הלקוחות המגיע מענף המזון והמסעדנות, ידועות בהיצע רחב של גבינות ייחודיות שהן מפיקות. כמובן שישנן מחלבות בעלות קו ייצור צר מאוד, אולם הטובות שבהן יציעו לכם מבחר של גבינות איטלקיות משובחות, גבינות צהובות, גבינות מלוחות וכו'.

במחלבות המאופיינות באיכות ובמגוון תוכלו למצוא כל מני סוגים של גבינות, כאשר חלקן יהיו מופקות מצאן, חלקן מבקר ועוד. לפני שנחפזים לרכוש גבינות, כדאי לחשוב קודם לכן אילו גבינות יתאימו בתוך המנות שלכם, ולסנכרן את זה עם הביקוש שמתעורר בקרב הלקוחות, כך שתרכשו את הגבינות המתאימות.

תמונה דקורטיבית