חומרי גלם לתעשיית המזון ממחלבת בוטיק לעסקי המזון בארץ

תמונה דקורטיבית

כולם מבינים שמנה מנצחת מתחילה בחומרי גלם משובחים. ולכן עסקי מזון רבים מחפשים אחר חומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר. כאלו שיאפשרו להם להרכיב את המנה המושלמת עם טעם וארומה ייחודיים.

מאפיות ובתי קפה חלביים המתמחים במאפים ייחודיים. זקוקים למבחר חומרי גלם לקונדיטוריות או מוצרים לבתי קפה. החומרים כוללים מגוון עשיר של גבינות בעלות מרקמים ואחוזי שומן בדרגות שונות. גבינת מסקרפונה, גבינת ריקוטה, גבינת פרמז'ן או מוצרלה. לכל גבינה יש את הייעוד שלה ואת המוצר שנאפה ממנה. חומרי גלם לאפיה לעסקי המזון יאפשרו לקבל גבינה איכותית בסיטונאות שתאפשר להגיש ללקוח הקצה את המאפה או הקינות בצורה מדוייקת.

מחלבת בוטיק

מחלבת בוטיק נחשבת למובחרת מבין ספקי מזון בסיטונאות. היא תאפשר אספקה של חומרי גלם איכותיים לאפיה באופן רציף. הסחורה תתקבל בזמן ללא עיקובים וללא מחסור. היא תציע רמה גבוהה של חומרים ומגוון עשיר. ככל שיהיה יותר שפע של מוצרים כך האפשרויות והגיוון במנות יעלו והתפריט יהפוך למעניין יותר. תפריט מעניין ולא שגרתי מביא לקוחות שוב ושוב והופך את המקום לרווחי.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים מחלבה.

ספק אמין חשוב מאד להצלחת העסק. כיוון שהיעילות של העסק תלויה בחומרי הגלם הזמינים ואם ההזמנות לא יגיעו בזמן, זה ייצור מחסור במוצרים ויבריח את הלקוחות. ספק אמין יביא את ההזמנה במועד שנקבע ובדיוק את המוצרים שהוזמנו ללא בלבול וחוסרים.

מחלבה שמאפשרת מחירים אטרקטיביים, תגדיל את הפער בין מחיר הקניה למחיר המכירה ובשל כך תגדיל את הרווח של העסק. לכן, חשוב לתת על כך את הדעת ולבחור ספק טוב שמאפשר לקבלת מוצרים איכותיים בסיטונאות.

מחלבת תבור, נחשבת למחלבה החמישית בגודלה בארץ והיא מחלבת בוטיק סיטונאות בצפון, המספקת חומרי גלם לתעשיית המזון. המחלבה עובדת סביב השעון על מנת לספק ללקוחותיה את חומרי הגלם האיכותיים ביותר בצורה מהירה וטריה וטעימה.

שמנת לבישול כחלק מחומרי גלם לתעשיית המזון

 

תמונה דקורטיבית