ספקים למסעדות

תמונה דקורטיבית
המוצרים שלנו:

ספקים למסעדות והגדלת ההיצע ללקוחות

ספקים למסעדות מתמחים באספקת מזון מוכן או בשלבי הכנה מתקדמים הדורשים מהטבח או ממי שאמון על הפעלת המסעדה והבישול בה רק חימום נכון של המזון והוספת הטאץ' האישי שיאפשר לחומרי הגלם להפוך למנה עם ערך מוסף גבוה. חברות המייצרות מזון למסעדות לרבות מוצרי חלב בסיטונאות המגיעים בצינון, ערכו מחקרים נרחבים וניסיונות רבים עד שהגיעו למרקם איכותי המאפשר לכל טבח ברמה טובה להגיע לתוצאות מעולות.

מהן השאלות שכדאי לכם לשאול?ספקי מזון למסעדות

במציאת ספקים למסעדות המספקים מגוון מוצרים רחב ואיכותי, חשוב לשאול את הספקים את השאלות הבאות: אילו סוגי מזון הם מספקים ומה הם כוללים? כיצד בכל זאת ניתן ליצור את ההבדל ואת הייחוד של המנה במסעדה? היכן ניתן למצוא חברות שהעיסוק שלהן הוא אספקת מזון לשוק המקצועי או סיטונאות מזון בצפון בדרום או במרכז המיועדות למסעדות, מאפיות, מלונות, בתי קפה, קונדיטוריות או פיצריות? מדוע כדאי לבעלים של מסעדות לרכוש מוצרי חלב בסיטונאות שאותם משווקים ספקי מזון לשוק המקצועי?

שוק המזון הישראלי

שוק המזון הישראלי כולל מגוון רחב של חברות, קטנות כגדולות, המתמחות בייצור ושיווק מזון למסעדות, בתי קפה, פיצריות ומעדניות ברחבי ישראל. בשל אופיו של שוק המזון בישראל, יש צריכה נרחבת במיוחד של מוצרי חלב לרבות גבינות מסוגים שונים, יוגורטים טריים, שמנות לאפייה ולבישול ועוד. 

מחלבת כפר תבור, המחלבה החמישית בגודלה בישראל, מספקת מגוון מוצרים נרחב, טרי וכשר למאות נקודות הפצה בהתאמה לצרכים המדוייקים ולהעדפות של הלקוח. אנו ממליצים מאוד ליצור קשר עם החברה ולבחור את המוצר המתאים עבור המנות החלביות שלכם.ספקים למסעדות

ספקי מזון למסעדות מהמוצר הסופי לדלת בית העסק

מי שאיננו מצוי ברזי הענף עלול להרים גבה כשהוא שומע את המושג ״מזון לשוק המקצועי״, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בספקים למסעדות. אולם בשנים האחרונות חלו התפתחויות של ממש והתקדמות לעבר מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, אשר משווקים בסיטונאות ומגיעים במשאיות קירור ייעודיות.

שפים של מסעדות ובתי מלון הבינו את הפוטנציאל של חומרי גלם מעולים וטריים המגיע ישירות מהמפעל כמו גבינות איטלקיות. בנוסף, היתרון הגדול של מוצרים לשוק המוסדי בעובדה שהם מגיעים בטעם אחיד ובצורה שמאד נוח לטפל בהם. טבח בעל מעוף יכול להוסיף לחומרי הגלם את הטאץ' האישי שלו באמצעים פשוטים כגון תבלינים ועשבי תיבול. 

תמונה דקורטיבית