מפיצי מזון בישראל לשוק המקצועי

תמונה דקורטיבית

מחלבת כפר תבור מייצרת ומשווקת את טוב תוצרת המשקים בשוק המזון הישראלי ומספקת את חומרי הגלם הטובים ביותר לעולם המזון, מטבח, אפייה וכדומה. באתר תמצאו דוגמאות לחומרי גלם איכותיים וחלביים שמפיצי מזון בישראל חייבים לעמוד בהם, כדי להבטיח לכם מוצרים איכותיים.


בעידן של היום, קיימים מפיצי מזון רבים בישראל אשר נותנים את שירותם לחברות הענק בשוק המזון בארץ, עוד ועוד מוצרים בתחום המזון מובאים לשוק וכבר ניתן להתבלבל ולא להבין אלו מוצרי מזון השוק צריך ואלו לא.


בחצי השנה האחרונה נגיף הקורונה נכנס לארצנו והתגלה כי ישנו מחסור אדיר בשוק בחמאה, ולאחרונה אף גבינות וממרחים שונים. מוצרים כמו חמאה, גבינות צהובות, גבינות לבנות ויוגורט הינם מוצרים מוכרים בכל בית, בסיסיים לבישול והכנה של מאכלי מזון שונים ולכן הינם גם מוצרים קריטיים על המדפים ברשתות הענק וצריכה להיות מיובאת מכל אחד ממפיצי המזון בישראל.

מחלבת "כפר תבור" מספקת את חומרי הגלם הטובים ביותר למפיצי מזון בישראל, ויש בה כל מוצר חלבי שתוכלו לדמיין. אם הינכם סיטונאי מזון במרכז, סיטונאי מזון בדרום, וסיטונאי מזון בצפון שמחפשים היכן ניתן לקבל את המוצרים הקריטיים והטובים ביותר לשוק המזון הישראלי, המחלבה היא פיתרון אולטימטיבי.   

על איכות – לא ניתן להתפשר

הציבור הישראלי יודע מצוין מה טוב לו, וכפי שהוזכר בפסקה הקודמת, מוצרי חלב למיניהם הינם מוצר צריכה בסיסי ונפוץ בכל בית ישראלי. גבינות הינן ממרח נפוץ לכריכים, חמאה היא מוצר בסיסי לאפייה ובישול של רוב המאכלים ועל כן השוק חייב לספק אותה, לדאוג שלא יהיו משמינים מדי ועשויים מחומרי גלם טובים ואיכותיים.

מפיצי מזון בישראל


מוצרי מזון לא איכותיים – עלולים לגרום לרגישויות 

כמפיצי מזון בישראל אסור לכם להתפשר על איכות. חשוב לזכור כי גם מוצרי מזון הינם בסופו של דבר עלולים לגרום לכל אדם באשר הוא – להרגיש טוב, אך גם פחות טוב. חשוב שהמוצרים שיובאו לשוק מטעם מפיצי המזון בישראל יהיו בעל טעם מוכר, טוב שאינו יגרום לרגישויות מסוימות בקרב הלקוח. 

תמונה דקורטיבית