חומרי גלם למסעדות

תמונה דקורטיבית

גידול בצורך בחומרי גלם למסעדות  

בשנים האחרונות אנו חווים פריחה בקולינריה הישראלית. השיפור ברמת החיים, הנסיעות התכופות של הישראלים לחו"ל ותוכניות הבישול הרבות גרמו לשינוי בהרגלים של הצרכן הישראלי שהפך לאנין טעם והגדיל את הצריכה בענף המסעדות, בתי הקפה, המעדניות, המאפיות ודוכני אוכל הרחוב ברחבי הארץ. עם העלייה בביקוש, ישנה גם עלייה בביקוש לספקים למסעדות שיספקו חומרי גלם למסעדות ברמה גבוהה, טריות ואיכות, מגוון רחב של מוצרים, יציבות ביכולת האספקה ועמידה בכל התקנים.  

 

היכרות עם השוק המוסדי

מחלבת כפר תבור, מתמחה בייצור ואספקת חומרי גלם איכותיים לשוק המוסדי בישראל למעלה משש עשרה שנה. לקוחות המחלבה נהנים מאספקה קבועה וסדירה של חומרי גלם למסעדות, לבתי קפה, לקונדיטוריות ולפיצריות שלהם. כל המוצרים מגיעים טריים ישירות מהמפעל במשאיות קירור בימים ובמועדים קבועים ועומדים בכל התקנים והכשרויות המהודרות ביותר. 

 

גמישות

כמחלבה שמספקת חומרי גלם למסעדות בהיקף נרחב, המקצוענים של מחלבת כפר תבור מבינים שגמישות והבנה מדוייקת של הצרכים הם המפתח להצלחה משותפת. לכן, המחלבה פיתחה מגוון רחב של מוצרים, בהתאמה לצורכי העסקים השונים, כגון: גבינות איטלקיות, מוצרי שמנת מסוגים שונים, שמנות לבישול או הקצפה ברמות שומן שונות, תערובות גבינות לפיצה שמיוצרות לפיצריות בהתאמה לתמהיל הנדרש של הגבינה, אנו מקפידים להמשיך ולפתח מגוון של מוצרים נוספים בהתאמה לדרישות השוק ולצרכים הייעודיים של קהל הלקוחות של השוק המוסדי.

חומרי גלם למסעדות

מגוון של מוצרים

מחלבת כפר תבור מציעה מגוון רחב של חומרי גלם למסעדות: גבינות איטלקיות כגון: מסקרפונה, סטרטצ׳לה, גבינות ריקוטה, גראנה פאדנו, פרמגראנה, קשקבל, מוצרלה ופרמז׳ן, גבינות קשות, גבינות מלוחות, גבינות שמנת, שמנות לבישול ולהקצפה, יוגורטים טבעיים, חמאה, לאבנה ועוד. המגוון העשיר יגיע עד אליכם ישירות מהמפעל, באיכות ללא פשרות. הנכם מוזמנים לפנות למנהלי המכירות המקצועיים שלנו, שישמחו לעמוד לרשותכם ולספק עד לבית העסק את מגוון המוצרי האיכותיים של מחלבת כפר תבור. 

 

אנו פה בשבילכם

אם גם אתם רוצים להציע ללקוחותיכם מוצרים מעולים, טריים ובמגוון מרשים מחברה שרכשה מומחיות בשוק המקצועי, הנכם מוזמנים לפנות למנהלי המכירות המקצועיים שלנו, שישמחו לעמוד לרשותכם ולספק לבית העסק שלכם את מגוון מוצרי מחלבת כפר תבור. 

תמונה דקורטיבית