ספקי חומרי גלם לתעשיית המזון

תמונה דקורטיבית
ענף הקונדיטוריות והמאפיות בישראל נחלק לשניים: מאפיות שכונתיות שמציעות קרואסונים, בורקסים ורוגלך, או מאפיות בוטיק שמביאות קלסיקות צרפתיות מופלאות, מוצרי פטיסרי משובחים וקינוחים מושחתים. 
 

חומרי גלם לאפייה לשוק הסיטונאי

ספקי חומרי גלם לתעשיית המזון מהווים בסיס עבור קונדיטוריות, פיצריות, בתי קפה, גני אירועים, מסעדות ובתי מלון המבקשים לספק לאורחים תפריט חלבי עשיר ומנצח בטעמים ייחודיים. הגבינות הגליליות ידועות בטעמן העשיר, ששילובו עם בצק מעולה, תבלינים נכונים ומגע מדויק, יוצר מאפים שלא ניתן לעמוד בפניהם.
 
פותחים קונדיטוריה? מחפשים סיטונאות מזון במרכז, בצפון או בדרום? בין אם הנכם עושים את צעדיכם הראשונים בתחום או שאתם ותיקים בענף ומעוניינים להקפיץ את בית העסק אל השלב הבא, שהרי אחד הסודות הגלויים הוא שבחירת חומרי גלם לאפייה מהווה מרכיב חשוב, אם לא החשוב ביותר במתכון להצלחה.  

דוגמאות למוצרים: נתחיל עם גבינת ריקוטה

גבינת הריקוטה, המכונה גם גבינת אורדה, הינה גבינה איטלקית רכה אשר מיוצרת מהמים שנותרו לאחר הכנה של גבינות אחרות. מדובר על גבינה מבוקשת כחלק מחומרי גלם לקונדיטוריותנחשבת לגבינה דלת שומן, עשירה בסידן ומתאימה למגוון רחב של מאפים.

ייצור גבינת הריקוטה נעשה באמצעות שני שלבים עיקריים. השלב הראשון כולל תהליך שבו מפרידים בין הגבן לבין מי הגבינה כשהגבן צף מעלה. בשלב השני כולל סינון הגבן מנוזלים עד לקבלת המוצר הסופי. 

גבינת מסקרפונה

ספקי חומרי גלם לתעשיית המזון כוללים אף מאפים ובהם שילוב של גבינת מסקרפונה. גם כאן מדובר על גבינה שמקורה מאיטליה, אך בניגוד לריקוטה, מדובר בגבינת שמנת עשירה שנועדה בעיקר למאפים מתוקים. את מוצקי השמנת לייצור הגבינה מבודדים ממי הגבינה באמצעות שימוש בחומצה טרטרית, כשאחוז השומן בגבינות אלו יכול להגיע עד ל-50%. 

גבינת מוצרלה

מקור גבינת המוצרלה הוא בחבל קמפניה שבדרום איטליה, כשמקור שמה מפעולת החיתוך שנקראת באיטלקית Mozzare. 

לייצור המוצרלה, החלב עובר סיבובים בעוצמה גבוהה המסתיימים בסופו של תהליך בחומר גלם גושי רחב הנחתך לגושים קטנים יוצר המשמשים כחומרי גלם לאפייה לשוק המקצועי. 

בתהליך הייצור של המוצרלה מתבצע עיקור הגבינה מחיידקים הנחשבים טובים. בנוסף לכך, אין שלב של המלחת הגבינה, מה שמביא לכך שמדובר במוצר וחומר גלם בעל חיי מדף קצרים. עם השנים פיתחו מחלבות בישראל וברחבי העולם טכניקות הכנה המאפשרות למוצרלה חיי מדף ארוכים יותר ובכך הפכו את הגבינה למוצר משמעותי בכל הנוגע גם כחומרי גלם לענף המזון. 

חומרי גלם לתעשיית המזון משדרגים את מוצרי הקונדיטוריות והמאפיות

איך להפוך את הבורקס הסטנדרטי למאפה קראצ'י בטעם שמימי? רכישת חומרי גלם לאפייה לענף המזון בהתאמה אישית ( Tailor made) ממחלבה ותיקה שמאחוריה עומד ידע וניסיון של שנים ומכירה את המקצוע מקרוב, משמעו להסתייע בניסיונה כדי להפוך את הבורקס הסטנדרטי מבצק עלים במילוי גבינה למאפה קראצ'י בטעם שמימי במילוי גבינת פטה מלוחה בסגנון יווני בתוספת גבינת פרמז'ן מגורדת וגבינת חלומי חצי קשה. 
 
 

חומרי גלם לתעשיית המזון

באופן זה ניתן לשדרג את אצבעות הפילס עם מלית גבינת קשקבל, גבינת חלומי ואו גבינת שמנת טבעית בטעם עשיר ונימוח בפה. במהלך החיפוש אחר מחלבה טובה שמספקת חומרי גלם למאפיות, כדאי לבדוק את הקטלוג של המחלבה הנבחרת לשוק הסיטונאי ולבחון את מגוון המוצרים שהיא מציעה, מאחר והניסיון מלמד שככול ומגוון מוצריה גדול ועשיר, כך יש פתח רחב יותר לגמישות ולהתאמה פרטנית לצרכיו של כול לקוח.

לכל קטלוג ספקי חומרי הגלם לאפייה לענף המזון של מחלבת כפר תבור

אספקה מומלצת של חומרי גלם לאפיה בסיטונאות

לתפעול יעיל של בית הקפה, הקונדיטוריה או המאפיה אתם צריכים אספקה סדירה ואמינה של חומרי גלם. מדובר על חומרים רבים אשר משמשים אתכם בתהליכי הייצור על מנת להפיק את התוצרים אותם הנכם מציעים למכירה.

בין היתר אלו מליות שונות, קצפות, שמנות ובעצם מגוון נרחב של חומרי גלם לאפייה בסיטונאות. היות ולשם תפעול שגרתי ותקין של בית הקפה או הקונדיטוריה אתם זקוקים לאספקה תקינה – חשוב לנו להכיר בפניכם את השירות המוביל של מחלבות כפר תבור. הכתובת המומלצת לאספקה מוצרים לבתי קפה, ספקי חומרי גלם לתעשיית המזון וכן ציוד לאפיה וקונדיטוריה.

האיכות והמגוון של המחלבות

כל מי שמנהל קונדיטוריה, בית קפה או מסעדה חלבית זקוק בין יתר חומרי הגלם גם סוגים שונים שם גבינות. המטבח החלבי חווה שגשוג אדיר ויש לו ביקוש נרחב גם בענף המזון המוכן. לא פלא שיש לא מעט בעלי עסקים לממכר מזון מוכן שמחפשים ספקים לקונדיטוריות.

כאשר המטרה הינה לאתר ספק איכותי שיש לו להציע מגוון חומרי גלם לאפיה בסיטונאות מותאמים לצורך. נכון, האיכות של המוצרים הינה משמעותית וגם המגוון המוצע על ידי המחלבה היא נקודה שאי אפשר להתעלם ממנה. אך בנוסף, כאשר מעוניינים לרכוש חומרי גלם לקונדיטוריות או מזון חומרי גלם לאפייה – יש ערכים נוספים שיש להתייחס אליהם.

 

אספקה סדירה ואמינה של חומרי גלם לאפייה לענף הקולינרי בישראל

אספקת חומרי גלם לאפייה לענף המזון בישראל הינה תהליך שגרתי ורציף שאי אפשר להקצות לו זמן או משאבים מעבר למה שחייבים. כאשר מאתרים חברה מומלצת ויעילה, הנושא יורד מעל הכתפיים שלכם, ואתם יכולים להיות בטוחים שהסחורה המוזמנת מתקבלת במועד בצורה מסודרת, אחראית ואמינה. באופן כזה שמאפשר לכם להשקיע את המשאבים במה שחשוב באמת לתפעול העסק.

תמונה דקורטיבית