גבינות מגורדות

תמונה דקורטיבית
המוצרים שלנו:

גבינות טובות הם חלק בלתי נפרד ממאכלי חלב משובחים. אלו נמכרים במאפיות, במסעדות וגם בקייטרינג חלבי. כמי שמנהל עסק לייצור ולמכירה של מזון מוכן אתם בוודאי נתקלים בדילמות בעניין רכישת חומרי גלם. איפה הכי כדאי לקנות? באיזו מחלבה ניתן למצוא מוצרים איכותיים וטעימים ביותר? כי אכן, לגבינות שאתם משתמשים בהם יש משמעות רבה על הטעמים של המאכלים. גבינה מגורדת לפיצה מסוג מוצרלה עושה את הטעם של הפיצה!

איכות וטעם של גבינה מגורדת

לא כל דבר אפשר לראות בעיניים, לא פעם המראה דומה וגבינות מגורדות של חברות שונות נראות דומות מאוד. אבל בפועל, המוצר שונה בתכלית. אין להשוות גבינה מגורדת תוצרת מחלבת בוטיק טובה ואיכותית, למוצר מקביל של מחלבה פשוטה ועממית יותר. כך שאם אתם כיצרני מזון מוכן מבררים לגבי גבינה מגורדת לפיצה חשוב מאוד שתשימו לב לכך, בחרו רק מוצרי איכות מבית טוב, כך תהיו בטוחים שהמאכלים שאתם מוכרים אכן יהיו טעימים ומשובחים ברמה גבוהה.

כמויות ומארזים של מוצרים

ככל שאתם מכינים כמויות גדולות יותר של מזון מוכן, כך אתם צריכים גם מארזים גדולים יותר של חומרי גלם להכנה. תוכלו להשיג מוצרלה מגורדת 2 קילו, גבינה צהובה מגורדת באריזות גדולות וכן גבינות בוטיק בכמויות שונות. מה שיאפשר לכם לקבל לידיכם את הגבינות הנחוצות לכם לפעילות היומיומית במטבח, זאת בכמויות המתאימות לפי היקפי העבודה שלכם.

מחלבה מומלצת לרכישת מוצרי החלב והגבינות

כדי לאתר את המחלבה המומלצת עליכם לברר ולהכיר את המחלבות שפונות לשוק המקצועי ומציעות מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. לכל מחלבה יש ייחודיות משלה ומוצרים אחרים, חשוב לכם לאתר מחלבה איכותיות שמציעה את המוצרים שאתם צריכים באופן שוטף. בין אם זו גבינה צהובה ובין אם אילו גבינות בוטיק - מוצרי איכות ברמה נאותה יאפשרו לכם להכין את המאכלים הערבים שהלקוחות שלכם רוצים לקנות.

מחלבת כפר תבור מציעה לקהל העסקי מבחר נרחב של מוצרי גבינה מכל הסוגים. תוכלו למצוא אצלנו גבינה מגורדת, גבינות בוטיק, גבינות שמנת, לאבנה, יוגורטים ועוד.

תמונה דקורטיבית