מומחים בשוק המקצועי

תמונה דקורטיבית

מוצרי חלב – לא מה שחשבתם

כיום הודות לתרבות הקולינרית המתפתחת ולפריחה הגסטרונומית שמדינת ישראל חווה – יש ביקוש הולך וגובר לחומרי גלם איכותיים בתחום האפייה והבישול, הן מבחינת המבחר והן מבחינת הטעם והציבור כמובן מצביע ברגליים. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות את המחלבה שעושה כל זאת והרבה יותר.

המחלבה שאתם חייבים להכיר

מחלבת כפר תבור מספקת מוצרים קפואים בסיטונאות, גבינות וחומרי גלם לפיצריות, לספקי מזון בסיטונאות, לספקים למסעדות ולקונדיטוריות שמציעים הרבה יותר לצרכנים וללקוחות מכל מחלבה אחרת. המחלבה מייצרת ומשווקת מוצרי חלב לשוק הפרטי, המקצועי, התעשייתי והמוסדי לרבות: קונדיטוריות, פיצריות, מאפיות, בתי קפה וכמובן מסעדות, ספקי מזון גדולים (שטראוס וטרה למשל) וכן גם לחברות קייטרינג וספקי מזון בסיטונאות.

 

ניקח לדוגמה את תחום הגבינות – המחלבה מספקת מגוון רחב של גבינות ומוצרי חלב כמו גבינות מלוחות שונות (הצרכן יכול לבחור את רמת המליחות: מעודנת או חזקה), לבאנה, גבינות איטלקיות (מוצרלה, ריקוטה ועוד), גבינות לבנות שונות (למשל גבינות עם תוספות, גבינות באחוזי שומן שונים ועוד), יוגורטים מחלב בקר, צאן ועיזים ועוד – כולם באריזות גדולות מהרגיל (400-500 גרם ולא 200-250 גרם כמקובל).

 

 

וכמובן שהמחלבה מתאימה את עצמה לדרישות של לקוחותיה השונים. למשל, לפיצריות המחלבה משווקת גבינות צהובות שונות, תערובת של גבינות לפיצה ואצבעות צ'דר. לקונדיטוריות המחלבה מספקת סוגים שונים של שמנת כמו שמנת חמוצה, שמנת מתוקה 42% שומן, שמנת לבישול ולהקרמה 20% שומן ושמנת לרוטב אלפרדו. אפילו הטבעונים יכולים ליהנות ממוצרי המחלבה הודות לעובדה שהיא מייצרת תחליפי הגבינה.

הבחירה הנכונה

בחירה במחלבת כפר תבור היא הבחירה הנכונה. במחלבה תוכלו למצוא לא רק עושר קולינרי רב בכל הקשור למוצרי חלב, אלא גם מחלבה אשר עומדת בכל תקני משרד הבריאות ושירות המזון.

למחלבת כפר תבור הכרות מעמיקה עם שוק המזון המקומי, המחלבה מייצרת ומשווקת מוצרי חלב כשרים בפריסה ארצית.

אם הנכם ספקי מזון בסיטונאות, ספקים לקונדיטוריות או למסעדות או מחפשים חומרי גלם לפיצריות,  מחלבת כפר תבור היא הכתובת עבורכם.

תמונה דקורטיבית